Turystyka

Turystyka

pieszo.png rowerem.png na_osiolku.png z_przyczepa.png

W pierwotnym moim zamiarze miała być to strona informacyjna o kempingach i polach biwakowych na których biwakowałem. Doszedłem jednak do wniosku że warto opisywać również ciekawe miejsca, które odwiedziłem. Po różnych próbach jak by to miało wyglądać zdecydowałem że najlepszym sposobem będzie mapa z z możliwością wyświetlania wybranych dowolnie kategorii miejsc i takowa mapa rodzi się powoli – tutaj.

W pierwotnym moim zamiarze miała być to strona informacyjna o kempingach i polach biwakowych na których biwakowałem. Doszedłem jednak do wniosku że warto opisywać również ciekawe miejsca, które odwiedziłem i w końcu z tego wszystkiego „okocił się” WordPress w obecnym kształcie.

Wpisy są datowane zgodnie z datami wydarzeń a nie datą utworzenia wpisu zatem mogą nie pojawiać się w boxie Najnowsze wpisy – zerknij proszę również do wpisów ze starszą datą lub zobacz Archiwa.


Lista wpisów w kategorii turystyka.

autor wpisu: smok wawelski
Jak co roku planowaliśmy się gdzieś wybrać na majówkę,  wszystko pięknie, ładnie - tylko gdzie w tym roku ? Wskazania na Beskid Sądecki były już od dłuższego czasu bowiem dawno nie byliśmy w tych okolicach.  Plany skonkretyzowały się na 100% po przeczytaniu na forum karawaning.pl zaproszenia na Festiwal piosenki...
autor wpisu: smok wawelski
To miał być szybki wypad w podkrakowskie Dolinki - jednak wyszło nieco inaczej i to co bliskie okazało sie bardzo dalekie. 03-09-2011 rano -  Pogoda pi...